top of page

שירותי הסטודיו

תכנון ועיצוב פנים

כדי לעצב בית בדמותכם, בין אם מדובר בשיפוץ כללי או בעיצוב דירת קבלן יש להתחיל מהיכרות, ולכן נקיים פגישה בה תספרו על אורח החיים וההרגלים שלכם, האהבות והחלומות. נתמקד בסגנון עיצוב מועדף ונרד לעומקו של התקציב.

בשלב הבא תקבלו ממני כשלוש סקיצות רעיוניות, המתארות שינויים פנימיים וחלוקה אופטימלית של חללים, ולאחר מכן נצטמצם לאופציה העדיפה מביניהן. לאחר שנדייק אותה, נפיק ממנה תוכניות עבודה לביצוע (תוכניות הריסה ובנייה, תוכניות מערך ריהוט, תוכניות חשמל ונקודות קצה, תוכנית סניטריה, תוכנית מיזוג אוויר, פריסות של חדרי רחצה, תוכניות מטבח ונגרות וכן הלאה) כמו כן כתב כמויות שישמש למכרז בין קבלני הביצוע.

במקביל נתחיל לבחור את החומרים שמהם יורכב בית חלומותיכם, כולל האריחים לריצוף, ארונות המטבח, סוגי התאורה, הרהיטים ועוד - כדי שנוכל לחברם יחד למערך ביתי מושלם. בזכות הניסיון הרב שרכשתי, פגישות אלה ממוקדות מאוד, חוסכות לכם זמן יקר, ואת כאבי הראש וחוסר ההחלטיות מחליפים רגעים קטנים של הנאה – הבטחה שלי!

כל פרויקט שיורד לשלב ביצוע, זוכה לליווי מלא שלי בשטח. אני נמצאת באתר העבודה ומוודאת שהתוכניות מתבצעות בהתאם לתוכניות, פותרת בעיות העשויות לצוץ ומנווטת בין בעלי המקצוע עד לתוצאה הרצויה.

בין אם מדובר בשיפוץ ובין אם בדירת קבלן, אני מלווה אתכם לאורך כל הדרך, כולל בהתנהלות מול הקבלן ובעלי המקצוע השונים וכן בפגישות עם אדריכל/ית שינויי הדיירים.

לקראת סופו של התהליך אני שמה דגש על הפן האישי, המעניק את האופי המיוחד לבית, ומגיעה לבית כדי להעמיד במדויק את הרהיטים, הטקסטיל והאביזרים בחללי הבית השונים ולתת לקסם להתחיל להתהוות.

 

הום סטיילינג

בשונה מתהליך מלא של עיצוב פנים, הום סטיילינג, או "הלבשת הבית", אינו מצריך תכנון מחודש של הבית עם שבירת קירות, פינוי של הדיירים וכל הריהוט מהבית ובעלי מקצוע שעובדים אצלכם משעות הבוקר ועד הערב. מדובר בהסתמכות על תכנון קיים בדירה שלכם, בתקציב נמוך יותר ובשינויים קטנים, שאינם מחייבים את יציאת הדיירים מהבית, למשל שינוי מערך הריהוט, הוספת פריטי נגרות, התמקדות ברהיטים, תאורה, טקסטיל, אביזרים, צבעים וטקסטורות בהתאם לסגנון הנבחר. תהליך ההום סטיילינג מלווה על ידי החל משרטוטים ממוקדים, אם יש בכך צורך, ועד התקנת הפרט האחרון.

 

ייעוץ לפני רכישת נכס

אם אתם לפני רכישת בית ומתלבטים לגבי כדאיות הרכישה או מתלבטים בין מספר נכסים, אני מצטרפת אליכם כדי לבחון אותם. נדבר על הפוטנציאל השיפוצי ועל טווח העלויות האפשרי כדי להחליט מה נכון עבורכם והאם תוכלו להגיע ליעד הסופי שעומד לנגד עיניכם.

 

תוכניות עבודה

הנפקה של סט תוכניות עבודה על פי צרכים, למשל תוכנית נגרות, תוכנית חשמל, העמדה של מערך ריהוט ועוד.

 

שעות ייעוץ חד פעמיות

אם הינכם בתחילת הדרך, עדיין מתבלטים אם להיכנס לשיפוץ, מבקשים להבין סדרי גודל של זמן, השקעה וכסף או ממה להתחיל – רק מהאמבטיה או מהמטבח, האם לכלול גם את חדרי השינה ואת חדר המגורים או רק להחליף ריצוף וחלונות – אפשר להתחיל בקטן: ייעוץ חד פעמי הנמשך מספר שעות ומתקיים בדירה שלכם. בייעוץ "נעשה סדר בבלגן", אצייד אתכם בכל המידע והפיתרונות הנדרשים לפי הצרכים שתעלו בפגישה , נבחר יחד גוונים , אצייד אתכם ברשימת חנויות שתענה על הדרישות וכמו כן אמליץ על בעלי מקצוע לפי הצורך.

מכאן כבר יהיה ממש נוח וקל לצאת לדרך....

רכישות ממוקדות

מסלול נוסף הוא ליווי לרכישות ממוקדות במסגרת שעות ייעוץ, למשל לשם רכישת ריהוט, רכישת כלים סניטריים, רכישת מטבח וכן הלאה.

IMG_4232
IMG_9869
IMG_9846
Sivan-20.7.15-73new
Sivan-20.7.15-1new
Sivan-12.1.16-4116new
Sivan-12.1.16-4234new
IMG_3374
IMG_3511
Sivan-12.1.16-4206new
bottom of page